JAK FUNGUJE NÁHODNÝ STEAM KLÍČ?

Náhodný STEAM klíč je aktivační klíč pro službu STEAM, který vám aktivuje náhodnou hru ve službě STEAM. Může se jednat o jakoukoliv hru z nabídky služby STEAM, tedy pokud máte štěstí získáte dražší AAA hru jako GTA 5, Playerunknowns 's Battlegrounds, Witcher 3, Kingdom Come: Deliverance, Counter Strike: Global Offensive, Wolfenstein 2: The New Colossus nebo jinou top hru. Samozřejmě ne každý náhodný klíč vyhrává AAA hru, ale nikdy neprohrajete, protože vždy dostanete novou hru, můžete získat starší klasiku nebo zajímavou INDIE hru, případně hru kterou neznáte, ale příjemně vás překvapí.

Náhodných STEAM klíčů je několik druhů a podle toho jaký klíč si zakoupíte, tak získáváte různé velkou šanci na to, jakou hru dostanete. Náhodné STEAM klíče se dělí na:

Náhodný STEAM klíč - obyčejný náhodný klíč, kdy nikdy nevíte, jakou hru dostanete, získat můžete jakoukoliv hru z nabídky STEAM.

Náhodný klíč BRONZE - Každý 50. klíč vyhrává hru dle vlastního výběru! To znamená, že po zakoupení klíče získáte náhodnou STEAM hru, nebo pokud máte štěstí a jste 50. v pořadí tak získáte speciální kód na výběr jakékoliv hry z našeho eshopu Ultragame.cz.

Náhodný klíč SILVER - Každý 30. klíč vyhrává hru dle vlastního výběru! To znamená, že po zakoupení klíče získáte náhodnou STEAM hru, nebo pokud máte štěstí a jste 30. v pořadí tak získáte speciální kód na výběr jakékoliv hry z našeho eshopu Ultragame.cz.

Náhodný klíč GOLD - Každý 15. klíč vyhrává hru dle vlastního výběru! To znamená, že po zakoupení klíče získáte náhodnou STEAM hru, nebo pokud máte štěstí a jste 15. v pořadí tak získáte speciální kód na výběr jakékoliv hry z našeho eshopu Ultragame.cz.

Po zakoupení náhodného klíče BRONZE, SILVER a GOLD získáte vždy i pořadové číslo klíče a podle toho víte, kolik klíčů ještě třeba zakoupit, abyste získali ten výherní. Například, pokud si koupíte klíč SILVER a klíč co dostanete bude mít pořadové číslo 28., tak stačí koupit už jen dva SILVER klíče a získáte vytoužený 30. klíč na hru podle vlastního výběru, na ceně nezáleží, jakou hru si vyberete, takovou hru dostanete . Pozor, ale s nákupem dlouho nečekejte, nenakupujete sami a vytoužený 30. klíč Vám může vyfouknout z před nosu někdo jiný!

Tak či tak při koupi náhodného STEAM klíče neprohrajete nikdy, protože vždy obdrží novou hru pro svou STEAM knihovnu ;)

Náhodný STEAM klíč