5x Náhodný STEAM klíč


Vyzkoušejte své štěstí s Náhodnou hrou pro službu STEAM. Máte jedinečnou možnost získat skvělé hry ve službě STEAM za skvělé nízké ceny a naplnit si svou STEAM knihovnu.

Otestujte své štěstí ještě dnes a pokud ho máte dost, tak můžete získat jeden z herních trháků, klasickou starší hru, skrytý klenot indie scény nebo jednoduše uvidíte co se bude ve vašem náhodném balíčku skrývat.

Popis

119,00 Kč s DPH

Oficiální distribuce
Extra nízká cena
Bleskové dodání
Bezpečná platba
Ověřeno zákazníky
 

Popis

Expresní dodání - ihned po obdržení peněz Vám přijde na email digitální klíč, jehož prostřednictvím si aktivujete hru na dané platformě, a můžete začít hrát!

Vyzkoušejte své štěstí s Náhodnou hrou pro službu STEAM. Máte jedinečnou možnost získat skvělé hry ve službě STEAM za skvělé nízké ceny a naplnit si svou STEAM knihovnu. Otestujte své štěstí ještě dnes a pokud ho máte dost, tak můžete získat jeden z herních trháků, klasickou starší hru, skrytý klenot indie scény nebo jednoduše uvidíte co se bude ve vašem náhodném balíčku skrývat.

Náhodný STEAM klíč

S nabídkou služby STEAM obsahující více než 14 000 titulů na zakoupení, je pravděpodobnost nové hry, kterou ještě nemáte obrovská! Náhodná STEAM hra se vyplatí vždy, protože vždy získáte jednu novou hru. Jakou, tak to záleží už jen na Vašem štěstí.

Zakoupený produkt nelze vrátit ani vyměnit za jiný, titul hry není předem znám.

Parametry

Platforma Steam
Dodání Dodání ihned, do 5 minut od přijetí platby
Pro PC Hra je určena pro počítač
Digitální produkt Hra je dodána ve formě aktivačního klíče na email (bez DVD)
Typ distribuce elektronická

Spustím hru?

V případě náhodné STEAM hry nevíme předem jaká hra se vám aktivuje a proto je třeba mít dostatečně výkoný počítač a nákupem náhodného STEAM klíče berete na sebe riziko toho, že nedostatečné výkonný počítač není důvod k reklamaci.