5x Náhodný klíč SILVER


KAŽDÝ 30. KLÍČ VYHRÁVÁ HRU DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU! To znamená, že po zakoupení klíče získáte náhodnou STEAM hru, nebo pokud máte štěstí a jste 30. v pořadí tak získáte speciální kód na výběr jakékoliv hry z našeho eshopu Ultragame.cz.

Vyzkoušejte své štěstí s Náhodnou hrou pro službu STEAM. Máte jedinečnou možnost získat skvělé hry ve službě STEAM za skvělé nízké ceny a naplnit si svou STEAM knihovnu.

Otestujte své štěstí ještě dnes a pokud ho máte dost, tak můžete získat jeden z herních trháků, klasickou starší hru, skrytý klenot indie scény nebo jednoduše uvidíte co se bude ve vašem náhodném balíčku skrývat.

Popis

459,00 Kč s DPH

Oficiální distribuce
Extra nízká cena
Bleskové dodání
Bezpečná platba
Ověřeno zákazníky
 

Popis

Expresní dodání - ihned po obdržení peněz Vám přijde na email digitální klíč, jehož prostřednictvím si aktivujete hru na dané platformě, a můžete začít hrát!

POZOR! KAŽDÝ 30. KLÍČ VYHRÁVÁ HRU DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU

Po zakoupení klíče získáte Náhodnou STEAM hru, nebo pokud máte štěstí a jste 30. v pořadí, tak získáte speciální kód na výběr JAKÉKOLIV HRY Z NAŠEHO ESHOPU. Pořadí aktivačního klíče se dozvíte ihned po nákupu, to znamená, že pokud vám přijde klíč s pořadovým číslem 28, tak už stačí zakoupit pouze dva Náhodné klíče SILVER, abyste získali 30. klíč, a vybrali si jakoukoliv hru dle vlastního výběru.

Pokud máte štěstí, získáte dražší AAA hru jako GTA 5, Playerunknowns 's Battlegrounds, The Witcher 3, Kingdom Come: Deliverance, Assassin's Creed Origins, The Sims 4, Wolfenstein 2: The New Colossus, Civilization VI, Call of Duty: WWII, FIFA 18, Far Cry 5, Battlefield 1, Minecraft, Overwatch, F1 2017, Tom Clancy’s The Division, Rise of the Tomb Raider, Football Manager 2018, Counter Strike: Global Offensive, nebo jinou top hru za zlomek její běžné ceny.


Vyzkoušejte své štěstí s Náhodnou hrou pro službu STEAM. Máte jedinečnou možnost získat skvělé hry ve službě STEAM za výjimečně nízké ceny a naplnit si tak svou STEAM knihovnu. Otestujte své štěstí ještě dnes a pokud ho máte dost, tak můžete získat jeden z herních trháků, klasickou starší hru, skrytý klenot indie scény, nebo si jednoduše užijte radost z překvapení, co se bude ve vašem Náhodném balíčku skrývat.

S nabídkou služby STEAM, obsahující více než 14 000 titulů na zakoupení, je pravděpodobnost nové hry, kterou ještě nemáte, obrovská! Náhodná STEAM hra se vyplatí vždy, protože pokaždé získáte jednu novou hru. Jakou, tak to už záleží jen na vašem štěstí.

Zakoupený produkt nelze vrátit ani vyměnit za jiný, titul hry není předem znám.

Balíky nelze mezi sebou kombinovat, každý produkt BRONZE, SILVER i GOLD má vlastní pořadí odesílaných klíčů, jakož i odlišné číslo výherního kupónu.

Parametry

Platforma Steam
Dodání Dodání ihned, do 5 minut od přijetí platby
Pro PC Hra je určena pro počítač
Digitální produkt Hra je dodána ve formě aktivačního klíče na email (bez DVD)
Typ distribuce elektronická

Spustím hru?

V případě náhodné STEAM hry nevíme předem jaká hra se vám aktivuje a proto je třeba mít dostatečně výkoný počítač a nákupem náhodného STEAM klíče berete na sebe riziko toho, že nedostatečné výkonný počítač není důvod k reklamaci.